Nyári Napközis Tábor

Fekete István szellemiségének ápolása

Kezdődik a rangos területi szintű Fekete István irodalmi versennyel és a névadó születésének évfordulójára (január 25.) szervezett ünnepséggel. Folytatódik a Madarak Fák Napi akadályversennyel (június első hete), osztályvetélkedőkkel és befejeződik a Fekete István Diáknapok színvonalas programkavalkádjával: természetvédő rendezvények, sport, disco, kulturális seregszemle, táncház, NON-STOP tanár-diákvetélkedő stb. Ennek keretén belül kerül kiosztásra a Fekete István alapítványi Díj, illetve a nevelőtestület dicséreteként átvehető különböző címek: "Nyelvmester", "Kisnyelvész", "Kis természettudós", "Kis nyelvőr", "Kis művész", "Jó sportoló" címek. A szellemiség ápolásán túl, a Fekete István Irodalmi Társasággal és a Fekete István Általános Iskolákkal is szoros kapcsolatot tartunk fenn, évente közös rendezvényeken veszünk részt az ország különböző településein.