Fekete István Általános Iskola

Mosonmagyaróvári

Hírek


-----------------------


-----------------------

Tájékoztató a köznevelési intézmények részére a magyar gyermekvédelmi rendszer működéséről

-----------------------

A nap 24 órájában ingyenesen hívható gyermekvédő hívószám: 06-80/630-155

-----------------------

TEREMBÉRLETI ÜGYINTÉZÉS: IPARTELEPEN

(Alkotmány út 8.)

HÉTFŐ-PÉNTEK 8.00-11.00  GIFFINGER MIHÁLYNÁL

-----------------------


-----------------------


-----------------------

2011/2012-es tanév

Tanuló

 

Verseny neve

szintje

helyezés

 

 

 

 

 

neve

oszt.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fütty Mietta

M5.

Kele napi rajzpályázat

országos

1.

 

 

 

 

 

Farkas Georgina

M6.

Kele napi rajzverseny

országos

1.

 

 

 

 

 

Fodor Péter

Ip6.

TITOK német tesztverseny

országos

3.

 

 

 

 

 

Mikus Benedek

Ip4.

Fiatalok az épített és természeti környezet

országos

3.

 

 

védelméért pályázat

 

 

 

 

 

 

 

Reisinger

M4.

Fiatalok az épített és természeti környezet

országos

3.

Rubina

 

védelméért pályázat

 

 

 

 

 

 

 

Fodor Péter

Ip6.

Kaán Károly országos természetismereti

országos

7.

 

 

verseny

 

 

 

 

 

 

 

Gősi Fanni

M7.

Arany János anyanyelvi verseny

országos

11.

 

 

 

 

 

Fodor Péter

Ip6.

Spiel und Gewinn országos német

országos

13.

 

 

levelezős verseny

 

 

 

 

 

 

 

Fodor Péter

Ip6.

Kaán Károly országos természetismereti

megyei

1.

 

 

verseny

 

 

 

 

 

 

 

Neuberger

Ip7.

Cziráki rajzverseny

megyei

1.

Bettina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Angyal Boglárka

Ip7.

Herman Ottó országos biológia verseny

megyei

2.

 

 

 

 

 

Fodor Péter

Ip6.

Alapműveleti matematika verseny

megyei

2.

 

 

 

 

 

Fodor Péter

Ip6.

Cziráki rajzverseny

megyei

2.

 

 

 

 

 

Fehérvizi Lajos

M4.

Holenda matematika verseny

megyei

5.

 

 

 

 

 

Luksa Laura

Ip2.

Holenda matematika verseny

megyei

5.

 

 

 

 

 

Fodor Péter

Ip6.

Bendegúz anyanyelvi verseny

megyei

8.

 

 

 

 

 

Babos Krisztina

M4.

Vigyázz katasztrófa közeleg rajzpályázat

területi

1.

 

 

 

 

 


Urbán Bence

M7.

Vigyázz katasztrófa közeleg rajzpályázat

területi

1.

 

 

 

 

 

Fehérvizi Emese

M3.

Őseink útján – rajzpályázat

területi

1.

 

 

 

 

 

Angyal Boglárka

Ip7.

Őseink útján – rajzpályázat

területi

1.

 

 

 

 

 

Fodor Péter

Ip6.

Segíts, hogy segíthessünk rajzpályázat

területi

1.

 

 

 

 

 

Babos Krisztina

M4.

Rajzolj az egérrel rajzpályázat

területi

1.

 

 

 

 

 

Neuberger

Ip.7.

Segíts, hogy segíthessünk rajzpályázat

területi

2.

Bettina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hideghéty Nóra

M6.

Őseink útján – rajzpályázat

területi

2.

 

 

 

 

 

Neuberger

Ip7.

Rajzolj az egérrel rajzpályázat

területi

2.

Bettina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiss Zsófia

M4.

Rajzolj az egérrel rajzpályázat

területi

2.

 

 

 

 

 

Angyal Boglárka

Ip7.

Rajzolj az egérrel rajzpályázat

területi

3.

 

 

 

 

 

Máthé Rebeka

M6.

Kulturális Egyesület versmondó versenye

területi

3.

 

 

 

 

 

Angyal Boglárka

Ip7.

Bolyai matematika verseny

területi

3.

 

 

 

 

 

Fodor Péter

Ip6.

Schiller német vers- és prózamondó

területi

3.

 

 

 

 

 

Rácz Tünde

M6.

Őseink útján – rajzpályázat

területi

3.

 

 

 

 

 

Adrigán Loretta

M6.

Móra-kupa

városi

1.

 

 

 

 

 

Brattengeier

Ip3.

Meseíró verseny

városi

1.

Dorka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fülöp Lili

M4.

Angol vers- és prózamondó verseny

városi

1.

 

 

 

 

 

Meszlényi Máté

Ip5.

kislabdahajítás

városi

1.

 

 

 

 

 

Kaisch René

Ip7.

atlétika – egyéni összetett

városi

1.

 

 

 

 

 

Kocsis Sándor

M5.

kerékpáros ügyességi verseny egyéni

városi

1.

 

 

 

 

 

Hargitai Dávid

M6.

Mezei futóverseny

városi

2.

 

 

 

 

 

Thury Vivien

Ip7.

1500 m-es futás

városi

2.

 

 

 

 

 

Derkusich Fanni

M3.

Angol vers- és prózamondó verseny

városi

3.

 

 

 

 

 

Winkler András

Ip5.

Mezei futóverseny

városi

3.

 

 

 

 

 

Árvay Mátyás

M5.

Mezei futóverseny

városi

3.

 

 

 

 

 

Dohány Zsófia

M1.

Városi vers- és prózamondó verseny

városi

3.