Fekete István Általános Iskola

Mosonmagyaróvári

Hírek

A nap 24 órájában ingyenesen hívható gyermekvédő hívószám: 06-80/630-155

-----------------------

Aktuális információk a tanévkezdésről

-----------------------

Nyári Napközis Tábor

-----------------------

Étkezés tájékoztatás

-----------------------

TEREMBÉRLETI ÜGYINTÉZÉS: IPARTELEPEN

(Alkotmány út 8.)

HÉTFŐ-PÉNTEK 8.00-11.00 AZ ISKOLATITKÁRNÁL GIFFINGER MIHÁLYNÁL

-----------------------


-----------------------


-----------------------

2012/2013-as tanév

Egyéni versenyek

 

Tanuló

 

Verseny neve

szintje

helyezés

 

 

 

 

 

neve

oszt.

 

 

 

 

 

 

 

 

Angyal Boglárka

Ip8.

Kele rajzpályázat

országos

1.

 

 

 

 

 

Fodor Péter

Ip7.

TITOK országos levelezős német versenyen

országos

2.

 

 

 

 

 

Zsugonics Attila

Ip.7.

Országos diákolimpia

országos

3.

 

 

 

 

 

Kozári Noémi

M8.

ergométer

országos

5.

 

 

 

 

 

Cseresnyés

M8.

ergométer

országos

7.

Bendegúz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Angyal Boglárka

Ip.8.

Herman Ottó biológia verseny

országos

9.

 

 

 

 

 

Fodor Péter

Ip7.

Alapműveleti matematika verseny

országos

19.

 

 

 

 

 

Fodor Péter

Ip7.

Országos német nyelvi verseny

országos

20.

 

 

 

 

 

Fodor Péter

Ip7.

Litterátum német versenyen

országos

27.

 

 

 

 

 

Angyal Boglárka

Ip.8.

Herman Ottó biológia verseny

megyei

1.

 

 

 

 

 

Fodor Péter

Ip7.

Alapműveleti matematika verseny

megyei

1.

 

 

 

 

 

Fehérvizi Emese

M4.

Egzotikus világok – Dél-Amerika c. rajzpályázat

megyei

1.

 

 

 

 

 

Molnár Anna

M6.

Egzotikus világok – Dél-Amerika c. rajzpályázat

megyei

1.

 

 

 

 

 

Tarlós Dávid

Ip8.

Megyei súlylökő verseny

megyei

1.

 

 

 

 

 

Fodor Péter

Ip7.

Országos német nyelvi verseny

megyei

2.

 

 

 

 

 

Novicz Liza

M5.

Angol vers- és prózamondó verseny

megyei

2.

 

 

 

 

 

Urbán Bence

M8.

Egzotikus világok – Dél-Amerika c. rajzpályázat

megyei

2.

 

 

 

 

 

Neuberger

Ip.8.

Cziráki komplex rajzverseny

megyei

2.

Bettina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fodor Péter

Ip7.

Simonyi helyesírási verseny

megyei

4

 

 

 

 

 

Fodor Péter

Ip7.

Bendegúz anyanyelvi verseny

megyei

5.

 

 

 

 

 

Brattengeier

M4.

„Nyelvész” Anyanyelvi Verseny

megyei

9.

Dorka

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Luksa Laura

Ip3.

Holenda matematika verseny

megyei

10.

 

 

 

 

 

Fodor Péter

Ip7.

Gárdonyi megyei német fordítói versenyen

megyei

11.

 

 

 

 

 

Angyal Boglárka

Ip8.

Cziráki komplex rajzverseny

megyei

különdíj

 

 

 

 

 

Sztojka Diána

Ip8.

Cziráki komplex rajzverseny

megyei

különdíj

 

 

 

 

 

Neuberger

Ip.8.

Hunyadi M. rajzverseny

városi

különdíj

Bettina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gyöngyösi

Ip8.

Hunyadi M. rajzverseny

városi

különdíj

Rebeka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Élő Sarolta

M2.

Városi vers- és prózamondó verseny

városi

1.

 

 

 

 

 

Tarlós Dávid

Ip8.

Városi súlylökő verseny

városi

1.

 

 

 

 

 

Neuberger

Ip8.

Rajzolj az egérrel rajzpályázat

városi

1.

Bettina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Babos Krisztina

M5.

Kézhigiéne a gyermek szemével

városi

1.

 

 

rajzpályázat

 

 

 

 

 

 

 

Fehérvizi Emese

M4.

Növények közt szebb az élet rajzpályázat

városi

1.

 

 

 

 

 

Molnár Anna

M6.

Növények közt szebb az élet rajzpályázat

városi

1.

 

 

 

 

 

Molnár Anna

M6.

Rajzolj az egérrel rajzpályázat

városi

1.

 

 

 

 

 

Szalay Ákos

M4.

Rajzolj az egérrel rajzpályázat

városi

1.

 

 

 

 

 

Dohány Zsófia

M2.

Álmaim belvárosa rajzpályázat

városi

1.

 

 

 

 

 

Szalai Dávid

M2.

Rajzolj az egérrel rajzpályázat

városi

1.

 

 

 

 

 

Urbán Bence

M8.

Rajzolj az egérrel rajzpályázat

városi

2.

 

 

 

 

 

Fehérvizi Emese

M4.

Kézhigiéne a gyermek szemével

városi

2.

 

 

rajzpályázat

 

 

 

 

 

 

 

Novicz Liza

M5.

Angol vers- és prózamondó verseny

városi

2.

 

 

 

 

 

Tarlós Dávid

Ip8.

többpróba

városi

2.

 

 

 

 

 

Gyöngyösi

Ip8.

Mosonmagyaróvár 1956 c. rajzpályázat

városi

2.

Rebeka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buga Rebeka

M4.

Rajzolj az egérrel rajzpályázat

városi

2.

 

 

 

 

 


Adrigán Loretta

M7.

Városi atlétika verseny

városi

2.

 

 

 

 

 

Mikhely Vivien

M7.

Atlétika-távolugrás

városi

2.

 

 

 

 

 

Babos Krisztina

M5.

Rajzolj az egérrel rajzpályázat

városi

2.

 

 

 

 

 

Ujvári Zsolt

Ip5.

Bolyai matematika verseny

városi

2.

 

 

 

 

 

Babos Krisztina

M5.

Növények közt szebb az élet rajzpályázat

városi

3.

 

 

 

 

 

Angyal Boglárka

Ip8.

Mosonmagyaróvár 1956 c. rajzpályázat

városi

3.

 

 

 

 

 

Neuberger

Ip8.

Mosonmagyaróvár 1956 c. rajzpályázat

városi

3.

Bettina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meszlényi Máté

Ip6.

Városi atlétika verseny – kislabda hajítás

városi

3.

 

 

60 m futás

 

3.

 

 

 

 

 

Lencse Bálint

M6.

Többpróba- atlétika

városi

3.

 

 

 

 

 

Kozári Noémi

M8.

Városi atlétika verseny – kislabda hajítás

városi

3.

 

 

 

 

 

Angyal Boglárka

Ip8.

Rajzolj az egérrel rajzpályázat

városi

3.

 

 

 

 

 

Landi Márk

M6.

többpróba-távolugrás

városi

3.

 

 

 

 

 

Angyal Bálint

Ip5.

Bolyai matematika verseny

városi

3.

 

 

 

 

 

Angyal Boglárka

Ip8.

Bolyai matematika verseny

városi

3.

 

 

 

 

 

Vecsei Ábel

M2.

Rajzolj az egérrel rajzpályázat

városi

3.

 

 

 

 

 

Dohány Zsófia

M2.

Növények közt szebb az élet rajzpályázat

városi

különdíj

 

 

 

 

 

Bakó Rebeka

M6.

Növények közt szebb az élet rajzpályázat

városi

különdíj

 

 

 

 

 

Vecsei Ábel

M2.

Álmaim belvárosa rajzpályázat

városi

különdíj

 

 

 

 

 

Dohány Zsófia

M2.

Rajzolj az egérrel rajzpályázat

városi

különdíj

 

 

 

 

 

Kovács Jázmin

Ip6.

Rajzolj az egérrel rajzpályázat

városi

különdíj

 

 

 

 

 

Horváth Róbert

Ip7.

Gárdonyi német fordítói verseny

városi

10.

 

 

 

 

 

Csapatversenyek


Tanuló

 

Verseny neve

szintje

helyezés

 

 

 

 

 

 

 

neve

oszt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tóth Evelin

Ip5.

Bolyai matematika verseny

városi

1.

 

Angyal Bálint

 

 

 

 

 

Újvári Zsolt

 

 

 

 

 

Fütty Mietta

M6.

Bolyai matematika verseny

városi

3.

 

Molnár Anna

 

 

 

 

 

Landi Márk

 

 

 

 

 

Babos Krisztina

Ip7.

többpróba –atlétika

városi

2.

 

Orosz Sára

 

 

 

 

 

Élő Sarolta

M2.

Lurkóolimpia

városi

3.

 

Farkas Loretta

 

 

 

 

 

Fülöp Milán

 

 

 

 

 

Győrik Levente

 

 

 

 

 

Ladányi Réka

 

 

 

 

 

Mautzka Ferenc

 

 

 

 

 

Buga Evelin

M1.

 

 

 

 

Prikler Márk

 

 

 

 

 

Viola Olívia

 

 

 

 

 

Zubor Dániel

 

 

 

 

 

Varga Márk

 

 

 

 

 

Bence

M5.

 

 

 

 

Borbély Dávid

M6.

Városi mezei futóverseny

városi

3.

 

Landi Márk

 

 

 

 

 

Hargitai Dávid

M7.

Fekete István kompetencia alapú irodalmi

városi

3.

 

Kertész Attila

 

vetélkedő

 

 

 

Andirkó Fruzsina

Ip.8.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iskolán kívüli versenyek


Tanuló

 

Verseny neve

szintje

helyezés

 

 

 

 

 

neve

oszt.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bednanics

M5.

Kick boksz világkupa Szlovákia

nemzetközi

2.,3.

Dominik

 

Szeged világkupa

 

1.

 

 

Diákolimpia

 

3.

 

 

Magyar bajnokság

országos

3.

 

 

Junior Challenge

 

1.,2.

 

 

Mikulás kupa

 

1.,2.

Győrik Márton

M5.

Sakk diákolimpia

országos

7.

Barta Attila

M5.

Motocross Magyar bajnokság

országos

2.

 

 

Nyugat kupa

 

2.

Mädl Petra

M8.

IDF Táncvilágbajnokság Nagykanizsa

nemzetközi

1.,6.

Varga Édua

 

 

 

 

Geraseva Anna

Ip3.

Fertődi IV. regionális furulya verseny

regionális

2.

 

 

 

 

 

Brattengeier

M4.

Fertődi IV. regionális furulya verseny

regionális

2.

Dorka

 

 

 

 

Luksa Laura

Ip3.

karate

városi

2.