Fekete István Általános Iskola

Mosonmagyaróvári

Hírek

Nyári Napközis Tábor

-----------------------

Étkezés tájékoztatás

-----------------------

TEREMBÉRLETI ÜGYINTÉZÉS: IPARTELEPEN

(Alkotmány út 8.)

HÉTFŐ-PÉNTEK 8.00-11.00 AZ ISKOLATITKÁRNÁL GIFFINGER MIHÁLYNÁL

-----------------------


-----------------------


-----------------------

2013/2014-es tanév

Verseny neve és típusa

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanár/ok

 

 

 

 

 

 

Nemzetközi

 

 

 

 

Kick-box

3.

Bednanics Dominik

egyesület

 

Motocross bajnokság

3.

Barta Attila

egyesület

 

Országos

 

 

 

 

Kung-fu

1.

Hargitai Dávid

egyesület

 

Evezés

3.

Mikus Benedek

egyesület

 

 

 

 

 

 

Regionális

 

 

 

 

Asztalitenisz páros

3.

Orosz Sára

egyesület

 

Asztalitenisz serdülő

1.

Orosz Sára

egyesület

 

 

 

 

Asztalitenisz felnőtt

3.

Orosz Sára

egyesület

 

Sakkverseny

2.

Farkas Roland

egyesület

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Megyei

 

 

 

 

Sakkverseny

2.

Farkas Roland

egyesület

 

 

 

 

Mayerné Mervó

 

Gyurkovics rajzpályázat

1.

Vecsei Ábel

Annabella

 

 

 

 

Mayerné Mervó

 

Gyurkovics rajzpályázat

3.

Mayer Hunor

Annabella

 

 

 

 

Prikler-Nagy

 

Holenda matematika verseny

9.

Farkas Roland

Gabriella

 

Területi

 

 

 

 

Móra Ferenc Ált. Isk. Versmondó

 

 

Kiserné Tóth

 

verseny

1.

Fehérvizi Lajos

Gabriella

 

 

 

 

Kiserné Tóth

 

Anyanyelvi verseny

2.

Fodor Péter

Gabriella

 

Anyanyelvi verseny

3.

Major Bianka

Péntek Anett

 

Mezei futás

4.

Kocsis Zoltán

Tóthné Papp Judit

 

Mezei futás

4.

Heiter Panna

Tóthné Papp Judit

 

Városi

 

 

 

 

 

 

Horváth Jessica

 

 

 

 

Hargitai Dávid

 

 

 

 

Bata Martin

 

 

Kedvenc kísérletem

1.

Kertész Attila

Vinnai Zsolt

 

Városi atlétika Móra kupa

 

 

 

 

labdavezetés

1.

Barta Attila

Salamon Lászlóné

 

Városi atlétika Móra kupa ingafutás

1.

Landi Márk

Salamon Lászlóné

 

 

 

LIONS rajzverseny

1.

Babos Krisztina

Posztós László

 

 

 

Bolyai matematika verseny

1.

Fehérvizi Lajos

Vinnai Zsolt

 

 

 

Angyal Bálint

Baloghné Márkus

 

 

 

Major Bianka

Anita

 

Bolyai matematika verseny csapat

1.

Fehérvizi Lajos

Vinnai Zsolt

 

Bolyai matematika verseny

2.

Luksa Laura

Meszlényi Éva

 


 

 

Luksa Laura

Meszlényi Éva

 

 

 

Geraseva Anna

 

 

Bolyai matematika verseny csapat

2.

Fehérvizi Levente

 

 

LIONS rajzverseny

1.

Molnár Anna

Posztós László

 

 

 

Barta Attila

Salamon Lászlóné

 

 

 

Mikus Benedek

 

 

 

 

Győrik Marcell

 

 

Városi atlétika Móra kupa váltófutás

2.

Landi Márk

 

 

Városi atlétika Móra kupa ingafutás

2.

Novitz Liza

Salamon Lászlóné

 

LIONS rajzverseny

3.

Pintér Petra

Posztós László

 

 

 

Városi atlétika Móra kupa ingafutás

3.

Major Bianka

Salamon Lászlóné

 

Városi atlétika Móra kupa ingafutás

3.

Mikus Benedek

Salamon Lászlóné

 

Városi atlétika Móra kupa távolugrás

3.

Landi Márk

Salamon Lászlóné

 

 

 

 

 

Novitz Liza

Salamon Lászlóné

 

 

 

Heiter Júlia

 

 

 

 

Major Bianka

 

 

Városi atlétika Móra kupa

3.

Tóth Evelin

 

 

Mikulás futás

3.

Adrigán Loretta

Salamon Lászlóné