Fekete István Általános Iskola

Mosonmagyaróvári

Hírek


-----------------------


-----------------------

Tájékoztató a köznevelési intézmények részére a magyar gyermekvédelmi rendszer működéséről

-----------------------

A nap 24 órájában ingyenesen hívható gyermekvédő hívószám: 06-80/630-155

-----------------------

TEREMBÉRLETI ÜGYINTÉZÉS: IPARTELEPEN

(Alkotmány út 8.)

HÉTFŐ-PÉNTEK 8.00-11.00  GIFFINGER MIHÁLYNÁL

-----------------------


-----------------------


-----------------------

2014/2015-ös tanév

Verseny neve és típusa

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanár/ok

Nemzetközi

 

 

 

Varsó- Nemzetközi Atlétika Bajnokság 60 m

1.

Babos Ármin

Tóthné Papp Judit

Szitás László

Rimini – Táncvilágbajnokság

csoport

1.

Babos Alicia

Rigó Regina

Snitzerné Németh Kinga

Rimini – Táncvilágbajnokság

formáció

1.

Reisinger Rubina

Szitás Vivien

Major Bianka

Novicz Liza

Snitzerné Németh Kinga

Őszi kupa futbalverseny

2.

Kovács Gyula

egyesület

Rimini – Táncvilágbajnokság

csoport

3.

Reisinger Rubina

Szitás Vivien

Major Bianka

Snitzerné Németh Kinga

Sintava- Szlovák Nemzetközi Evezős Verseny

két 3.

Fehérvizi Emese

egyesület

Rimini – Táncvilágbajnokság

csoport

4.

Novicz Liza

Snitzerné Németh Kinga

Országos

 

 

 

Litteratum országos angol verseny Budapest - döntő

1.

Molnár Evelin

Rácz János István

Simonyi Károly Kísérletverseny

1.

Takács Vanda

Horváth Dávid

Angyal Bálint

Vinnai Zsolt

Vidék bajnokság evezés – Mini szkiff

1.

Fehérvizi Emese

egyesület

FEC-kupa Csepel evezős verseny - szkiff

1.

Fehérvizi Emese

egyesület

FEC-kupa Csepel evezős verseny - dublo

1.

Fehérvizi Emese

egyesület

Tisza kupa evezős verseny

1.2.

3 db 4.

Fehérvizi Emese

egyesület

Öböl kupa

1.

két 2.

Fehérvizi Emese

egyesület

Fashion Dance táncverseny

1.

Geraseva Anna

Snitzerné Németh Kinga

Országos Magyar Kupa –disco dance kategória

1.

Babos Alicia

Snitzerné Németh Kinga

IV. Magic kupa táncverseny

arany minősítés

Patonai Fanni

Varga Kitti

Fehér Zsófia

Snitzerné Németh Kinga

Disco Dance Small Group Mini kategóriában

Országos Magyar Kupa

1.

Babos Alicia

Snitzerné Németh Kinga

Four fight kupa országos bajnokság

1.

Bednanics Dominik

egyesület

Robotika 4 az 1-ben - fizika

1.

Győrik Márton

Viola Ákos

Vinnai Zsolt

Országos Kele nap - képregény készítése

1.

Soós Daniela

Posztós László

Országos Kele nap - képregény készítése

1.

Glassl Liliana

Posztós László

Országos Honismereti Verseny

1.

Babos Alicia

Brattengeier Viktória

Losonczi Anna

Markó Lászlóné

Szivárványhíd irodalmi levelezős verseny

1.

Brattengeier Dorka

Kiserné Tóth Gabriella

Kick Boksz Magyar Bajnokság

1.

Bednanics Dominik

egyesület

K-1

1.

Horváth Attila

egyesület

Robotika 4 az 1-ben - fizika

2.

Tóth Barnabás

Cseresnyés Csenge

Fehér Péter

Vinnai Zsolt

Lego Midstorms Szumó verseny

2.

Fehérvizi Lajos

Viola Ákos

Vinnai Zsolt

Vidék bajnokság evezés tanuló szkiff

2.

Fehérvizi Emese

egyesület

Vidék bajnokság evezés dubló

2.

Fehérvizi Emese

egyesület

4Mdance Táncverseny

2.

Farkas Loretta

Rónaszéki Nóra

Knapp Virág

Mild Vivien

Tekler Tünde

Snitzerné Németh Kinga

Országos Diákolimpia atlétika összetett döntő

3.

Babos Ármin

Tóthné Papp Judit

Szitás László

Országos Diákolimpia atlétika

60m-es futás

9.

Babos Ármin

Tóthné Papp Judit

Szitás László

Litteratum országos angol verseny Budapest - döntő

17.

Fehérvizi Lajos

Rácz János István

Litteratum országos angol verseny Budapest - döntő

18.

Sághi Krisztián

Rácz János István

Litteratum országos angol verseny Budapest - döntő

28.

Novicz Liza

Rácz János István

 

Regionális

 

 

 

Fedett pályás atlétika kupa Bonyhád

60 m

300 m

1.

1.

Babos Ármin

Tóthné Papp Judit

Szitás László

Megyei

 

 

 

XIII. Kapuvári Király Kupa

1.

Farkas Roland

egyesület

UDSE amatőr open

1.

Farkas Roland

egyesület

Diákolimpia - távolugrás

1.

Bíró Barna

Nagyné Valkai Éva

Szitás László

Diákolimpia - 60 m futás

1.

Babos Ármin

Tóthné Papp Judit

Szitás László

Három Város Megyei Atlétika Verseny – medicine labda

1.

Babos Ármin

Tóthné Papp Judit

Szitás László

Három Város Megyei Atlétika Verseny – hármas ugrás

1.

Babos Ármin

Tóthné Papp Judit

Szitás László

Három Város Megyei Atlétika Verseny – 60 m

1.

Babos Ármin

Tóthné Papp Judit

Szitás László

Mini maraton futóverseny

1.

Dohovics Lázár

Salamon Lászlóné

Kölyökliga Bajnokság Gyirmót

„Legszebb gólok” kategória

1.

Körtvélyesi Benjamin

egyesület

Bendegúz Nyelvész Bajnokság

2.

Miheller Kata

Novák Attiláné

Diákolimpia - távolugrás

2.

Lencse Bálint

Salamon Lászlóné

Diákolimpia - súlylökés

2.

Molnár Anna

Salamon Lászlóné

Csicsergő tavasz” rajzpályázat

2.

Major László

Posztós László

Kis könyvtárosok éjszakája

2.

Geraseva Anna

Luksa Laura

Brattengeier Dorka

Molnár Evelin

Virág Andrea

„Csicsergő tavasz” rajzpályázat

3.

Ujhelyi Anita

Posztós László

Elsősegély csapatverseny

 

3.

Néher Csilla

Major Bianka

Tranta Dániel

Viola Ákos

Kozselka Patrik

Posztós László

Bod Péter Országos Könyvtárhasználati verseny

5.

Lovászi Rozália

Virág Andrea

Diákolimpia - 60 m futás

3.

Ambrus Roland

Salamon Lászlóné

Diákolimpia - távolugrás

5.

Pintér Boglárka

Salamon Lászlóné

Megyei Elsősegély Verseny

5.

Angyal Bálint

Major Bianka

Tranta Dániel

Posztós László

Kis könyvtárosok éjszakája

7.

Buga Rebeka

Dallos Márk

Derkusich Fanni

Szalay Ákos

Virág Andrea

Bod Péter Országos Könyvtárhasználati verseny

8.

Takács Leila

Virág Andrea

UDSE Amatőr Open Értékszámszerző

sakkverseny  (felnőttek között)

11.

Farkas Roland

egyesület

Területi

 

 

 

„Adományozz egészséget!” Vöröskeresztes rajzpályázat

2.

Bieder Hanna

Mayerné Mervó Annabella

’56-os szavalóverseny

2.

Dohány Zsófia

Mayerné Mervó Annabella

„Adományozz egészséget!” Vöröskeresztes rajzpályázat

különdíj

Molnár Krisztián

Posztós László

Kistérségi Ergometer

1.

Babos Ármin

Fehérvizi Levente

Kozma Boglárka

Pintér Boglárka

 

Jövőnk a víz rajzpályázat

1.

Molnár Krisztián

Posztós László

Jövőnk a víz rajzpályázat

1.

Gyöngyösi Bianka

Posztós László

Móra atlétika verseny

távolugrás

1.

Babos Ármin

Tóthné Papp Judit

Móra atlétika verseny

ingafutás

1.

Babos Ármin

Tóthné Papp Judit

Móra atlétika verseny

rönkhajítás

1.

Farkas Ferenc

Salamon Lászlóné

„Karácsony” rajzpályázat

1.

Vecsei Ábel

Posztós László

„Karácsony” rajzpályázat

1.

Babos Krisztina

Posztós László

Móra atlétika verseny

lány akadálypálya

2.

Buga Rebeka

Pandurcsek Diána

Pintér Boglárka

Czihák Eszter

Salamon Lászlóné

Jövőnk a víz rajzpályázat

2.

Babos Krisztina

Posztós László

Jedlik Ányos fizika verseny

2.

Angyal Bálint

Vinnai Zsolt

Területi kézilabda kupa

2.

Luksa Laura

egyesület

’56-os szavalóverseny

2.

Dohány Zsófia

Mayerné Mervó Annabella

Német szépolvasó verseny – Levél

2.

Néher Csilla

Snóbliné Lép Izabella

Móra atlétika verseny

svéd váltó

3.

Kocsis Zoltán

Kocsis Gergő

Babos Ármin

Makrai Vajk

Tóthné Papp Judit

Móra atlétika verseny

labdavezetés

3.

Kocsis Gergő

Tóthné Papp Judit

Móra atlétika verseny

távolugrás

3.

Bíró Barna

Nagyné Valkai Éva

„Karácsony” rajzpályázat

3.

Bieder Hanna

Posztós László

Városi

 

 

 

Bolyai matematika verseny

1.

Ujvári Zsolt

Tóth Katalin

Bolyai matematika verseny

1.

Soós Márk

Babosné Prán Rita

Bolyai matematika verseny csapatban

1.

Dohány Zsófia

Élő Sarolta

Soós Márk

Mayerné Mervó Annabella

Városi alsós ügyességi csapatverseny

1.

Szabó Szebasztián

Báló Gina

Babos Alicia

Marics Tamás

Nagyné Valkai Éva

Bolyai matematika verseny

2.

Geraseva Anna

Tóth Katalin

Mikulás labdarúgó torna

2.

Barta Attila

Varga Márk

Győrik Márton

Winkler Levente

Borbély Dávid

Valentovics Norbert

Szikra Dominik

Salamon Lászlóné

Városi alsós ügyességi csapatverseny

3.

Miheller Vivien

Dudás Levente

Farkas Loretta

Mautzka Ferenc

Tóthné Papp Judit

Városi mezei futóverseny

3.

Szabó Szebasztián

Nagyné Valkai Éva

Lurkó olimpia csapatverseny

3.

Bazsó Dorina

Kósa Elizabet

Miheller Kata

Horváth Niko

Németh Máté

Klement Patrik

Vecsi Délia

Fodor Dóra

Miheller Vivien

Bíró Gergő

Dudás Levente

Bozsó Máté

Novák Attilán