Fekete István Általános Iskola

Mosonmagyaróvári

Hírek

Tájékoztató a köznevelési intézmények részére a magyar gyermekvédelmi rendszer működéséről

-----------------------

Étkezés tájékoztatás

-----------------------

Gyermekbiztosítás

-----------------------

A nap 24 órájában ingyenesen hívható gyermekvédő hívószám: 06-80/630-155

-----------------------

TEREMBÉRLETI ÜGYINTÉZÉS: IPARTELEPEN

(Alkotmány út 8.)

HÉTFŐ-PÉNTEK 8.00-11.00 AZ ISKOLATITKÁRNÁL GIFFINGER MIHÁLYNÁL

-----------------------


-----------------------


-----------------------

2015/2016-os tanév

Közismereti versenyek

Verseny neve és típusa

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanár/ok

Nemzetközi versenyek

Robotolimpia

különdíj

Viola Ákos

Fehér Péter

Angyal Bálint

Tóth Barnabás

Győrik Márton

Mihályi Rebeka

Buga Rebeka

Vinnai Zsolt

Országos versenyek

„Tűzről pattant” – Győr Tűzoltóság

2.

Cseresnyés Csenge

Posztós László

Kele nap rajzpályázat

3.

Kiss Zsófia

Posztós László

Kele nap rajzpályázat

különdíj

Molnár Krisztián

Posztós László

Kele nap rajzpályázat

különdíj

Újhelyi Anita

Posztós László

Országos angol nyelvi verseny

22.

Fehérvizi Levente

Rácz János István

 

 

 

 

Megyei versenyek

Kis könyvtárosok éjszakája 5.

1.

Élő Sarolta M5.

Nagy Lilla M5.

Geraseva Anna Ip6.

Luksa Laura Ip6.

Virág Andrea

Országos angol nyelvi verseny

1.

Fehérvizi Lajos

Rácz János István

Csicsergő tavasz rajzpályázat

1.

Ujhelyi Anita

Posztós László

„Tűzről pattant” – Győr Tűzoltóság

1.

Cseresnyés Csenge

Posztós László

„Tűzről pattant” – Győr Tűzoltóság

különdíj

Soós Daniella

Posztós László

Litteratum angol nyelvi verseny

3.

Molnár Evelin

Kósa Aranka

TITOK angol nyelvi verseny

2.

Molnár Evelin

Kósa Aranka

Holenda matematika verseny

3.

Marquetant Zalán

Markó Lászlóné

Kis könyvtárosok éjszakája 5.

3.

Kobli Rebeka M4.

Prikler Márk

Ungvári Dalma

Zubor Dániel

Virág Andrea

Alapműveleti Matematika Verseny

3.

Élő Sarolta

Baloghné Márkus Anita

Alapműveleti Matematika Verseny

4.

Dohány Zsófia

Baloghné Márkus Anita

Litteratum angol nyelvi verseny

4.

Dallos Márk

Rácz István

Holenda matematika verseny

5.

Miheller Kata

Novák Attiláné

Országos angol nyelvi verseny

6.

Dallos Márk

Rácz János István

Bod Péter Ákos Országos Könyvtárhasználati Verseny

7.

Závori Karolin

Virág Andrea

Litteratum angol nyelvi verseny

7.

Sági Krisztián

Rácz István

Bod Péter Ákos Országos Könyvtárhasználati Verseny

8.

Székely Rebeka

Virág Andrea

Alapműveleti Matematika Verseny

8.

Kerényi András

Meszlényi Éva

Bendegúz anyanyelvi verseny

8.

Ozsváth Bendegúz

Mayerné Mervó Annabella

Litteratum angol nyelvi verseny

9.

Derkusich Fanni

Rácz István

Zrínyi matematika verseny csapat

9.

Élő Sarolta          5.o.

Visegrádi Regő

Soós Márk

Baloghné Márkus Anita

Vinnai Zsolt

Zrínyi matematika verseny csapat

9.

Geraseva Anna     6.o.

Luksa Laura

Fehér Zsófia

Tóth Katalin

Zrínyi matematika verseny csapat

9.

Angyal Bálint    8.o.

Ujvári Zsolt

Major Bianka

Tóth Katalin

Területi/városi versenyek

7 mérföldes meseverseny

1.

Miheller Kata

Horváth Nikó

Tóth Gréta

Nagy Roland

Novák Attiláné

Kézhigiéniés rajzpályázat – Karolina kórház

1.

Babos Krisztina

Posztós László

Kézhigiéniés rajzpályázat – Karolina kórház

2.

Bozsó Kristóf

Posztós László

Kézhigiéniés rajzpályázat – Karolina kórház

3.

Magyar Karolina

Posztós László

Kézhigiéniés rajzpályázat – Karolina kórház

3.

Króneisz Dorina

Posztós László

Kézhigiéniés rajzpályázat – Karolina kórház

különdíj

Luksa Laura

Mados Márta

Pintér Boglárka

Kozselka Patrik

Posztós László

„Védd az életet és az egészséget” rajzpályázat

1.

Babos Krisztina

Posztós László

„Védd az életet és az egészséget” rajzpályázat

1.

Kiss Zsófia

Posztós László

„Védd az életet és az egészséget” rajzpályázat

1.

Luksa Laura

Posztós László

„Védd az életet és az egészséget” rajzpályázat

2.

Pusztai Vivien

Posztós László

„Védd az életet és az egészséget” rajzpályázat

3.

Fodor Dóra

Posztós László

„Védd az életet és az egészséget” rajzpályázat

3.

Ujhelyi Anita

Posztós László

Víz, élet – Aqua rajzpályázat

1.

Kiss Zsófia

Posztós László

Víz, élet – Aqua rajzpályázat

2.

Cseresnyés Csenge

Posztós László

Víz, élet – Aqua rajzpályázat

különdíj

Babos Krsiztina

Posztós László

Móra iskola vers- és novellaíró verseny

2.

Babos Krisztina

Kiserné Tóth Gabriella

7 mérföldes meseverseny

2.

Prikler Márk

Zubor Dániel

Ungvári Dalma

Pusztai Olivér

Kettinger Andrea

Levéli német szépolvasó verseny

2.

Geraseva Anna

Snóbliné Lép Izabella

Levéli német szépolvasó verseny

különdíj

Major Bianka

Snóbliné Lép Izabella

Bolyai matematika verseny

2.

Geraseva Anna

Tóth Katalin

Városi Kulturális Egyesület szavalóversenye

3.

Dohány Zsófia

Kiserné Tóth Gabriella

7 mérföldes meseverseny

3.

Farkas Roland

Kerényi András

Mezei Dániel

Lengyel Richárd

Meszlényi Éva

Bolyai matematika verseny

3.

Visegrády Regő

Baloghné Márkus Anita

Bolyai matematika verseny csapatban

3.

Visegrády Regő

Szűr Bence

Élő Sarolta

Baloghné Márkus Anita

Vinnai Zsolt

Bolyai matematika verseny

csapatban

3.

Geraseva Anna

Luksa Laura

Varga Kitti

Tóth Katalin

Pindúr-Pandúr - Ki-Mit-Tud?

3.

Siegl Gábor

Nagy Rajmund

Braunschmidt Patrik

Simon Bence

Szűcs Ákos

Prán Anissza

Marquetant Adél

Elekes-Radák Benjamin

Hegyi Hajnalka

Nagyné Valkai Éva

Levelezős versenyek

Tudásbajnokság

arany fokozat

Landi Sára

Novák Attiláné

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

1.

Losonczi Anna

Markó Lászlóné

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

1.

Marquetant Zalán

Markó Lászlóné

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

1.

Simon Balázs

Markó Lászlóné

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

1.

Kasza Dávid

Markó Lászlóné

TEKI-TOTO matematika verseny-levelezős

arany minősítés

Orosz Dorka

Perger Balázs

Kerényi Emma

Babosné Prán Rita

Teki-Totó

arany minősítés

Tell Szófia

Ádám Natália

Domonkos Kitti

Simon Balázs

Brattengeier Viktória

Marquetant Zalán

Losonczi Anna

Babos Alicia

Markó Lászlóné

Szivárványhíd irodalmi levelezős verseny

2.

Fehér Zsófia

Felsővári -Szalka Krisztina

Suliguru – matematika

2.

Kerényi András

 Meszlényi Éva

 

 

 


Sportversenyek

Verseny neve és típusa

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanár/ok

Nemzetközi versenyek

Kick-box Világkupa

1.,3.

Bednanics Dominik

egyesület

Kajak – Bécs maraton 1500m

1.

Kiser Zalán

MOGAAC

Thai-boksz világbajnokság

1.

Farkas Ferenc

egyesület

Nemzetközi Európa Kupa

Kick-box           

Nemzetközi kick-boksz bajnokság

1.

1.

Farkas Ferenc

egyesület

Atlétika 60 m síkfutás

1.

Babos Ármin

egyesület

Szlovák kupa - kikbox

2.

Bednanics Dominik

egyesület

Labdarúgó bajnokság - Gyirmót

2.

Kocsis Gergő

Kocsis Zoltán

egyesület

60 m-es futás - Zalaegerszeg

3.

Simon Bence

egyesület

távolugrás

3.

Simon Bence

egyesület

IDF Tánc Világbajnokság

2.,3.

Babos Alicia

Snitzerné Németh Kinga

Nemzetközi Makett Verseny

ezüst érem

Angyal Bálint

Snitzerné Németh Kinga

IDF Tánc Világbajnokság

2.

Szitás Vivien

Reisinger Rubina

Major Bianka

Snitzerné Németh Kinga

IDF Tánc Világbajnokság

6.

Novicz Liza

Snitzerné Németh Kinga

IDF Tánc Világbajnokság

14.

Reisinger Rubina

Snitzerné Németh Kinga

Értékszámszerző Sakkverseny IV. Levél Open

3.

Farkas Roland

egyesület

Labdarúgás MTE -Pünkösdi kupa Ausztria Markt Piesting

3.

Horváth Nico

Farkas HUnor

egyesület

Országos versenyek

Atlétika Országos Bajnokság – 60 m síkfutás

1.

Babos Ármin

egyesület

Országos táncverseny

1.

Szitás Vivien

Reisinger Rubina

Novicz Liza

egyesület

Kick-box Diákbajnokság

két 1.

Bednanics Dominik

egyesület

Kick-boksz Magyar Bajnokság

két 1.,egy 2.

Bednanics Dominik

egyesület

Nyílt Evezős Vidékbajnokság – kétpár evezős

1.

Pintér Petra

egyesület

Nyílt Evezős Vidékbajnokság – egypár evezős

2.

Pintér Petra

egyesület

HKF Országos Bajnokság (Kung-fu)

1.

Heim Edvard

egyesület

Országos kick-box bajnokság

1.

Farkas Ferenc

egyesület

Budapesti Szakura Kupa – karate verseny

  1. és 2.

Kozselka Patrik

egyesület

Kőszegi UTE Karate Kupa

  1. és 3.

Kozselka Patrik

egyesület

Zalaegerszegi Haru Kupa Karate Verseny

1.

Kozselka Patrik

egyesület

Magyar Kupa – discotánc (Üllő)

2.

Babos Alicia

egyesület

Vért- kupa Oroszlány- kajak 1500 m

Lábatlan - kajak 500 m

1.

3.

Kiser Zalán

szakosztály

Óvár-kupa

2 db 2.

Kő László

szakosztály

Kick-box HKF stílubajnokság

2.

Heim Edvard

egyesület

Monori karate verseny

3.

Kozselka Patrik

egyesület

Győr – Graboplast kupa

3.

Kiser Zalán

egyesület

Karate

4.

Kozselka Patrik

egyesület

Sport XXI. Ergométer Országos Bajnokság

2.

Kő László

 

Sport XXI. Ergométer Országos Bajnokság

3.

Fehérvizi Levente

 

Sport XXI. Ergométer Országos Bajnokság

4.

Fehérvizi Lajos

 

Sport XXI. Ergométer Országos Bajnokság

8.

csapatban 6.

Pintér Boglárka

 

Sport XXI. Ergométer Országos Bajnokság

13.

Heim Edvard

 

Sport XXI. Ergométer Országos Bajnokság

14.

Szabados Zoltán

 

Régiós versenyek

Régiós atlétika verseny - síkfutás

Régiós atlétika verseny – gátfutás

1.

1.

Babos Ármin

 

Régiós atlétika verseny - távolugrás

Régiós atlétika verseny – 60 m síkfutás

6.

8.

Bíró Barna

 

 

 

 

 

Megyei versenyek

Ősfenyves mini maraton

1.

Dohovics Lázár

egyesület

Kosárlabda U 11. bajnokság

1.

Derkusitz Gergő

Redling Botond

Molnár Krisztián

Gősi Benedek

Pintér Valér

Málik Kristóf

Biró Gergő

MTE kosár szakosztály

Diákolimpia egyéni összetett

1.

Pintér Boglárka

Salamon Lászlóné

Diákolimpia egyéni összetett

1.

Babos Ármin

Szabó Enikő

Diákolimpia – távolugrás

1.

Dallos Alexandra

Salamon Lászlóné

Diákolimpia – 60 m futás

1.

Babos Ármin

Szabó Enikő

Diákolimpia csapat

2.

Pintér Boglárka

Dallos Alexandra

Króneisz Dorina

Heiter Panna

Kanka Beatrix

Fehér Zsófia

Salamon Lászlóné

Szabó Enikő

4 város atlétika 300 m-s futás

2.

Dallos Márk

egyesület

Győr Üstökös Futball Kupa

3.

Horváth Nikó

Farkas Hunor

Körtvélyesi Benjamin

egyesület

Megyei diákolimpia - sakk

4.

Farkas Roland

egyesület

Megyei asztalitenisz verseny

5.

Petrekovics Veronika

egyesület

Területi/városi versenyek

Sulisárkány verseny – 5-6. o.

1.

Fehérvizi Levente

Fehér Zsófia

Pintér Boglárka

Radics Patrik

Heiter Panna

Brunner Kata

Körtvélyesi Zsolt

Szabó Szebasztian

Bogár Bence

Nagyné Valkai Éva

Sulisárkány verseny 7-8. o.

1.

Fehér Péter

Heiter Júlia

Pintér Petra

Fehérvizi Lajos

Bakó Dávid

Fehérvizi levente

Székely Rebeka

Zalánfi Írisz

Závori Karolina

Závori Tamás

Németh Mátyás

Nagyné Valkai Éva

Üllő Táncverseny

1.

Babos Alicia

Snitzerné Németh Kinga

XVI. Kapuvári Királyi Kupa sakkverseny

2.

Farkas Roland

egyesület

V. Magic kupa

bronz minősítés

Babos Alicia

Bazsó Dorina

Rigó Regina

Miheller Kata

Buga Léna

Snitzerné Németh Kinga

Ujhelyis mezei futóverseny

1.

Pintér Boglárka

Salamon Lászlóné

Városi Alsós Ügyességi Verseny

1.

Marics Tamás Ip.3.

Babos Alicia Ip.3.

Cseh Dorina Ip.2.

Simon Bence Ip2.

Nagyné Valkai Éva

SV Autócenter Kupa

atlétika – svédváltó

1.

Simon Bence Ip2.

egyesület

Ergométer bajnokság

1.

Babos Ármin

Nagyné Valkai Éva

Ergométer bajnokság

1.

Fehérvizi Levente

Nagyné Valkai Éva

Ergométer bajnokság

1.

Heim Edvard

Nagyné Valkai Éva

Ergométer bajnokság

1.

Varga Márk Bence

Nagyné Valkai Éva

Harcművészeti Gála

1.

Bednanics Dominik

egyesület

Városi atlétika verseny egyéni összetett

1.

Pintér Boglárka

Babos Ármin

Salamon Lászlóné

Szabó Enikő

Városi atlétika verseny egyéni összetett

2.

Dallos Alexandra

Salamon Lászlóné

Városi atlétika verseny - távolugrás

1.

Dallos Alexandra

Salamon Lászlóné

Városi atlétika verseny - súlylökés

1.

Győrik Márton

Salamon Lászlóné

Szabó Enikő

Városi atlétika verseny - 100 m futás

1.

Bednanics Dominik

Salamon Lászlóné

Szabó Enikő

Városi atlétika verseny csapat

1.

Pintér Boglárka

Dallos Alexandra

Kanka Beatrix

Króneisz Dorina

Heiter Panna

Fehér Zsófia

Salamon Lászlóné

Szabó Enikő

Városi atlétika verseny csapat

2.

Babos Ármin

Kocsis Gergő

Kocsis Zoltán

Szabó Szebasztián

Szűr Bence

Soós Márk

Tóthné Papp Judit

Szabó Enikő

Városi atlétika verseny csapat

2.

Bíró Barna

Farkas Ferenc

Kollár Arnold

Bednanics Dominik

Mogyorósi László

Győrik Márton

Salamon Lászlóné

Szabó Enikő

Városi atlétika verseny - 4 x 100 m-es váltó

2.

Győrik Márton

Kollár Arnold

Farkas Ferenc

Fogarasi Dániel

Szabó Enikő

Városi atlétika verseny - 4 x 100 m-es váltó

2.

Pintér Boglárka

Dallos Alexandra

Kanka Beatrix

Bognár-Benedek Sára

Salamon Lászlóné

Szabó Enikő

Városi atlétika verseny - 4 x 100 m-es váltó

3.

Bednanics Dominik

Ambrus Roland

Barta Attila

Bíró Barna

Salamon Lászlóné

Szabó Enikő

Városi atlétika verseny -300 m futás

3.

Mogyorósi László

Szabó Enikő

-          60 m-es futás

1.

Babos Ármin

Szabó Enikő

-          60 m-es futás

3.

Pintér Boglárka

Salamon Lászlóné

-          600 m-es futás

3.

Szabó Szebasztián

Tóthné Papp Judit

-          600 m-es futás

3.

Bognár-Benedek Sára

Salamon Lászlóné

-          1500 m-es futás

2.

Molnár Evelin

Salamon Lászlóné

-          kislabda hajítás

2.

Króneisz Dorina

Salamon Lászlóné

-          kislabda hajítás

3.

Farkas Ferenc

Szabó Enikő

-          távolugrás

2.

Bíró Barna

Szabó Enikő

-          távolugrás

3.

Kollár Arnold

Szabó Enikő

-          súlylökés

1.

Pintér Petra

Salamon Lászlóné

Győr Kupa négypár evezés

1.

Pintér Petra

egyesület

Levéli Hagyományőrző Nap és Íjászbajnokság

1.

Závori Tamás

egyesület

Levéli Hagyományőrző Nap és Íjászbajnokság

5.

Letenyei Zsolt

egyesület

Levéli Hagyományőrző Nap és Íjászbajnokság

6.

Hőbér csaba

egyesület

M.I.S.E. 94 Babos-majori Íjászverseny

1.

Závori Tamás

egyesület

Győr Kupa kétpár evezés

2.

Pintér Petra

egyesület

Ergométer bajnokság

2.

Fehér Zsófia

Nagyné Valkai Éva

Ergométer bajnokság

2.

Szabó Dániel

Nagyné Valkai Éva

Ergométer bajnokság

3.

Hozlinger Evelyn

Nagyné Valkai Éva

Ergométer bajnokság

3.

Varga Ádám

Nagyné Valkai Éva

Ergométer bajnokság

3.

Bednanics Dominik

Nagyné Valkai Éva

Ergométer bajnokság

3.

Kiss Virág

Nagyné Valkai Éva

Ergométer bajnokság

3.

Kozma Boglárka

Nagyné Valkai Éva

Kung-fu karate

2.

Kozselka Patrik

egyesület

Ujhelyis mezei futóverseny

3.

Dallos Alexandra

Salamon Lászlóné

Ujhelyis mezei futóverseny

csapat 3.

(2.kcs.)

Simon Balázs Ip3.

Redling Botond Ip4.

Nagyné V. Éva

Tóthné P. Judit

Ujhelyis mezei futóverseny

3.

Újvári Armandó M2.

Novák Attiláné

Mezei futóverseny

2.

Újvári Armandó M2.

Novák Attiláné

Mezei futóverseny

csapatban 2.

Újvári Armandó

Horváth Nico

Simon Bence

Szűcs Ákos

Novák Attiláné

 

Prikler-Nagy Gabriella

Mezei futóverseny

csapatban 2.

Simon Bence

Szűcs Ákos

Prikler-Nagy Gabriella

Mezei futóverseny

csapatban 3.

Pintér Boglárka

Dallos Alexandra

Magyar Karolina

Heiter Panna

Salamon Lászlóné

Szabó Enikő

Mezei futóverseny

csapatban 3.

Bogár Bence

Prikler Márk

Redling Botond

Simon Balázs

Nagyná Valkai Éva

Tóthné Papp Judit

Mezei futóverseny

3.

Újvári Armandó

Novák Attiláné