Fekete István Általános Iskola

Mosonmagyaróvári

Hírek

Alapítványok

-----------------------


-----------------------


-----------------------

Tájékoztató a köznevelési intézmények részére a magyar gyermekvédelmi rendszer működéséről

-----------------------

A nap 24 órájában ingyenesen hívható gyermekvédő hívószám: 06-80/630-155

-----------------------

TEREMBÉRLETI ÜGYINTÉZÉS: IPARTELEPEN

(Alkotmány út 8.)

HÉTFŐ-PÉNTEK 8.00-11.00  GIFFINGER MIHÁLYNÁL

-----------------------


-----------------------


-----------------------

2016/2017-es tanév

Verseny neve és típusa

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanár/ok

Nemzetközi versenyek

Duatlon verseny (Ausztria – Podersdorf)

1.

Balassa Péter

 

IDF Modern Tánc Világbajnokság -- csoportban

1.

Babos Alicia

Snitzerné Németh Kinga

IDF Modern Tánc Világbajnokság -- csoportban

- formációban

 

1.

2.

 

Farkas Loretta

Snitzerné Németh Kinga

Kerékpáros Nemzetközi Kupa

1.

Gangl Bence

egyesület

Goju (Godzsu) Kupa – Karate

2.

Kozselka Patrik

egyesület

Gols 1400m futás

2.

Fodor Dóra

Tóthné P. Judit

3.

Miheller Vivien

Harcművészeti bajnokság

3.

Perger Balázs

egyesület

Karate

1.2.4.

Kozselka Patrik

egyesület

Országos versenyek

Diákolimpia 2. kcs. fő futam

                                  összetett

1.

1.

Gangl Bence

egyesület

Kele nap – novellaíró verseny

1.

Varga Kitti

Felsővári-Szalka Krisztina

Kele nap – rajzpályázat

1.

Molnár Krisztián

Posztós László

K1 Országos bajnokság

1.

Farkas Ferenc

egyesület

Okay Dance Táncverseny – Budapest

1.

Kanka Beatrix

egyesület

K-1 Thai-box gála

1.

Farkas Ferenc

Snitzerné Németh Kinga

Karate

1.

Kozselka Patrik

egyesület

XIX. Műlovas bajnokság

1.

Orosz Dorka

egyesület

Táncverseny – disco dance kategória 

-           formációban

csapatban 1.

1.

Babos Alícia

egyesület

Táncfesztivál

1.

Farkas Loretta

egyesület

Thai Box országos verseny

WOMA országos verseny -Szeged

1.

1.

Perger Balázs

egyesület

Országos Bajnokság – Pápa

 

1.

Perger Balázs

egyesület

Teki-Totó levelezős verseny (magyar, matek, környezet)

arany fokozat

Miheller Kata

Novák Attiláné

Karate-kupa

2.

Kozselka Patrik

egyesület

Fonyódi félmaraton

2.

Dohovics Laura

egyesület

Atlétika verseny – Zalaegerszeg

                                  Budapest

2.

2.

Simon Bence

egyesület

Muay Thai Utánpótlás Magyar Bajnokság

2.

Farkas Ferenc

egyesület

X. Öböl Kupa 500m

2.

Kő László

egyesület

Teki-Totó levelezős verseny (matek)

ezüst fokozat

Bükki Levente

Novák Attiláné

Országos Katasztrófavédelmi Verseny-vers

3.

Ujhelyi Anita

Posztós László

X. Öböl Kupa 1000m

3.

Kő László

egyesület

Vért kupa – Oroszlány (kajak)

3.

Kiser Zalán

egyesület

Sulisárkány országos döntő 7.-8. o.

3.

Németh Mátyás

Fehér Péter

Fehérvizi Emese

Bakó Dávid

Heiter Júlia

Székely Rebeka

Pintér Petra

Fehérvizi Lajos

Viola Ákos

Závori Karolina

Závori Tamás

Nagyné Valkai Éva

Sulisárkány országos döntő 5.-6. o.

4.

Brunner Kata

Bogár Bence

Pintér Boglárka

Fehérvizi Levente

Fehér Zsófia

Kobli Rebeka

Szabó Szebasztián

Kő László

Radics Patrik

Körtvélyesi Zsolt

Heiter Panna

 

Nagyné Valkai Éva

Sport XXI. iskolai országos döntő és utánpótlás ergométer országos bajnokság

2.

Gangl Bence

egyesület

3.

Pintér Boglárka

egyesület

8.

Kiss Máté

egyesület

9.

Szabó Szebasztián

egyesület

11.

Kobli Rebeka

egyesület

Szivárványhíd országos irodalmi levelezős verseny

5.

Bieder Hanna

Kiserné Tóth Gabriella

Sirály kupa - Lábatlan

6.

Kiser Zalán

egyesület

Hétköznapi hősök olvasóverseny

9.

Brattengeier Viktória

Markó Lászlóné

Sport XXI. utánpótlás országos ergométer bajnokság

egyéni 10.

csapatban 1.

Kő László

egyesület

Szabó Magda Országos Irodalmi Csapatverseny

12.

Bieder Hanna

Bognár-Benedek Sára

Élő Sarolta

Kiserné Tóth Gabriella

50. Szimultán Kupa - Győr

1.

Perger Balázs

egyesület

Országos Bajnokság – Pápa

1.

XLIX. Szimultán Kupa Győr

3.

Győr-Moson-Sopron megyei sakkbajnokság

8.

Arany János magyar verseny

16.

Bieder Hanna

Kiserné Tóth Gabriella

Megyei versenyek

Megyei katasztrófavédelmi Verseny

-          vers

-          rajz

 

1.

3.

 

Ujhelyi Anita

Soós Daniella

Posztós László

Három város atlétika v. – svéd váltó

                                              100m futás

1.

2.

Varga Márk

 

Három város atlétika v. – svéd váltó

                                              távolugrás

1.

1.

Biró Barna

 

Szívből színesen szabadon a Szigetközről

1.

Dohány Zsófia

Posztós László

Szívből színesen szabadon a Szigetközről

különdíj

Élő Sarolta

Posztós László

Atlétika 100m futás

1.

Babos Ármin

Szabó Enikő

távolugrás

1.

Dallos Alexandra

Salamon Lászlóné

Atlétika verseny

60m futás

1.

Simon Bence

 

svéd váltó

2

 

távolugrás

3.

 

Deutsch macht Spaβ

2.

Nagy Nóra

Élő Laura

Dudás Levente

Márkusné Hardi Gabriella

atlétika

2.

Varga Márk

Szabó Enikő

600m futás

egyéni összetett

2.

4.

Szabó Szebasztián

Szabó Enikő

Farsang kupa labdarúgó torna

2.

Győrik Levente

Lidi Ádám

egyesület

Asztalitenisz

2.

Brattengeier Viktória

egyesület

Farsang kupa labdarúgó torna

2.

Győrik Levente

Lidi Ádám

egyesület

atlétika verseny

2.

Simon Bence

egyesület

Mikulás futás – Győr

2.

Simon Bence

Dohovics Laura

 

Asztalitenisz

3.

Losonczi Anna

egyesület

„A világ teveled is ékes…” rajzverseny

3.

Ujhelyi Anita

Posztós László

„A világ teveled is ékes…” rajzverseny

3.

Ujhelyi Anikó

Posztós László

Megyei Sakk Diákolimpia

3.

Farkas Roland

egyesület

Újonc 11 asztalitenisz

2.

3.

Brattengeier Viktória

Losonczi Anna

egyesület

Győr-Moson-Sopron megyebajnokság

3.

Brattengeier Viktória

Losonczi Anna

egyesület

kislabdahajítás

3.

Farkas Ferenc

Salamon Lászlóné

kislabdahajítás

4.

Pintér Boglárka

Salamon Lászlóné

súlylökés

4.

Dóczi Rebeka

Szabó Enikő

Kiskönyvtárosok éjszakája

4.

Kobli Rebeka

Prikler Márk

Viola Olívia

Luksa Laura

Virág Andrea

Életvitel és gyakorlati ismeretek

4.

Kiss Veronika

Kertész Réka

Dohovics Lázár

Sólyom Mária

Alapműveleti matematika verseny

4.

Farkas Roland

Tóth Katalin

Alapműveleti matematika verseny

4.

Visegrádí Regő

Baloghné Márkus Anita

100m futás

5.

Ambrus Roland

Salamon Lászlóné

Atlétika egyéni összetett

6.

Babos Alicia

Nagyné Valkai Éva

Alapműveleti matematika verseny

6.

Élő Sarolta

Baloghné Márkus Anita

Zrínyi Ilona matematika verseny

csapatban 5.

Farkas Roland

Kerényi András

Mezei Dániel

Tóth Katalin

Bod Péter országos könyvtárhasználati verseny

6.

Székely Rebeka

Virág Andrea

Holenda Barnabás matematika verseny

7.

Marquetant Zalán

Markó Lászlóné

Zrínyi Ilona matematika verseny

csapatban 7.

Élő Sarolta

Dohány Zsófia

Visegrády Regő

Baloghné Márkus Anita

Alapműveleti matematika verseny

7.

Marquetant Zalán

Markó Lászlóné

Megyei fedett pályás atlétika verseny

csapatban 7.

Dohovics Laura

egyesület

Bendegúz nyelvész verseny

8.

Kiser Zalán

Mayerné Mervó Annabella

Holenda Barnabás matematika verseny

10.

Miheller Kata

Novák Ané

Bod Péter országos könyvtárhasználati verseny

11.

Závori Karolin

Virág Andrea

Máltai Szeretetszolgálat Nemzeti Tehetség Program meseíró pályázat

különdíj

Miheller Kata

Novák Attiláné

IV. Kísérletbazár Mobilis Győr

különdíj

Buga Rebeka

Závori Karolina

Illés Patrik

Závori Tamás

Vinnai Zsolt

Holenda Barnabás matematika verseny

10.

Miheller Kata

Novák Ané

Holenda Barnabás matematika verseny

12.

Simon Balázs

Tell Szófia

Markó Lászlóné

Holenda Barnabás matematika verseny

13.

Kerényi Emma

Babosné P. Rita

Holenda Barnabás matematika verseny

14.

Perger Balázs

Babosné P. Rita

Holenda Barnabás matematika verseny

15.

Nagy Roland

 

Novák Ané

Holenda Barnabás matematika verseny

15.

Brattengeier Viktória

Markó Lászlóné

Mezei futóverseny – Győr

17.

Szabó Szebasztián

Szabó Enikő

 

Területi versenyek

Fekete István Irodalmi Csapatverseny 4.o.

1.

Élő Laura

Nagy Nóra

Varga Nóra

Pénzesné Veres Ildikó

Magyar Katalin emlékverseny- rajzpályázat

1.

Ujhelyi Anikó

 

Posztós László

Sárkányhajó verseny 5.-6. osztály

1.

Bogár Bence

Farkas Loretta

Tekler Tünde

Kő László

Radics Patrik

Körtvélyesi Zsolt

Brunner Kata

Kobli Rebeka

Visegrádi Rgő

Nagyné Valkai Éva

Sárkányhajó verseny 7.-8. osztály

1.

Fehérvizi Emese

Heiter Panna

Fehér Zsófia

Székely Rebeka

Mezzey Bálint

Pintér Boglárka

Szalay Ákos

Németh Mátyás

Magyar Karolina

Pusztai Vivien

Nagyné Valkai Éva

Víz világnapi rajzverseny

1.

Luksa Laura

Posztós László

„Az erő a cseppekben van” Vöröskereszt által meghirdetett rajzpályázat

1.

Dohány Zsófia

Posztós László

Az erő a cseppekben van” Vöröskereszt által meghirdetett rajzpályázat

1.

Báló Dzsenifer

Posztós László

Az erő a cseppekben van” Vöröskereszt által meghirdetett rajzpályázat

1.

Ujhelyi Anita

Posztós László

Kézhigiéniás rajzpályázat

1.

Ale Dániel

Mayerné Mervó Annabella

Kézhigiéniás rajzpályázat

1.

Fodor Bence

Mayerné Mervó Annabella

Téli kupa labdarúgás

1.

Prikler Márk

egyesület

Téli kupa labdarúgás

1.

Bogár Bence

egyesület

Sportcsarnok avató kosárlabda kupa

1.

Horváth Máté Benjamin

Molnár Krisztián

Derkusich Gergő

Pintér Valér

Farkas Roland

Kerényi András

Kiss Szabolcs

Rédling Botond

egyesület

Labdarúgás kupa

1.

Lidi Ádám

egyesület

Magyar Katalin emlékverseny- rajzpályázat

2.

Luksa Laura

Posztós László

Az erő a cseppekben van” Vöröskereszt által meghirdetett rajzpályázat

2.

Dallos Alexandra

Posztós László

Fekete István Irodalmi Csapatverseny

5.o.

2.

Zubor Dániel

Kerényi András

Farkas Roland

Felsővári-Sz. Krisztina

Galazka Sazbina

Fekete István Irodalmi Csapatverseny

7.o.

2.

Pusztai Vivien

Fehér Zsófia

Mihályi Rebeka

Kiserné T.G.

Felsővári-Sz.K.

 

Az erő a cseppekben van” Vöröskereszt által meghirdetett rajzpályázat

különdíj

Luksa Laura

Posztós László

Hungarytmic Minősítő Táncverseny

Hegyeshalom

csapat 2.

Orosz Petra

Deák Boglárka

Mészáros Liliána

Deák János

Snitzerné Németh Kinga

Víz világnapi rajzverseny

2.

Debera Lili

Posztós László

Forradalmi futam –Levél

2.

Buga Léna

egyesület

Kézhigiéniás rajzpályázat

2.

Szabó Laura

Mayerné Mervó Annabella

Kézhigiéniás rajzpályázat

3.

Molnár Balázs

Mayerné Mervó Annabella

Kézhigiéniás rajzpályázat

különdíj

Buga Léna

Mayerné Mervó Annabella

Lovastorna –Máriakálnok

csapat 3.

Orosz Dorka

 

Víz világnapi rajzverseny

3.

Holdosi Dzsesszika

Posztós László

Angol vers- és prózamondó verseny

3.

Kósa Elizabet

Kósa Aranka

Fekete István Irodalmi Csapatverseny

6.o.

3.

Élő Sarolta

Bieder Hanna

Tekler Tünde

Kiserné T. G.

Megyerikum verseny

3.

Luksa Laura

Kocsis Réka

Fehér Zsófia

Banyár László

Vers- és prózamondó verseny

3.

Muik Natasa

Galazka Szabina

Német szépolvasó verseny

3.

Dudás Levente

Márkusné Hardi Gabriella

Mezei futóverseny

3.

Pintér Boglárka

Salamon Lászlóné

Városi versenyek

Mikulás futás

1.

Varga Márk

egyesület

Íjak őszi tánca

Íjak Tavaszi Tánca

1.

1.

Závori Tamás

egyesület

Városi kölyök atlétika verseny I.kcs.

1.

Perger Balázs

Móricz Tamás

Válint András

Nagy Rajmund

Gerasev Aleksei

Orosz Dorka

Kerényi Emma

Gráczol Tímea

Nagyné Valkai Éva

 

 

Városi ergométer verseny

1.

Fehér Zsófia

Nagyné Valkai Éva

Városi ergométer verseny

2.

Heiter Panna

Nagyné Valkai Éva

Táncfesztivál

1.      3.

Farkas Loretta

egyesület

Mezei futóverseny III. kcs.

1.

Szabó Szebasztián

Szabó Enikő

Városi ergométer verseny

1.

Fehér Zsófia

Nagyné Valkai Éva

Városi ergométer verseny

2.

Heiter Panna

Nagyné Valkai Éva

Városi kölyökatlétika verseny

2.

Bíró Gergő

Bozsó Máté

Dudás Levente

Fütty Barnabás

Élő Laura

Miheller Vivien

Vecsei Délia

Nagy Nóra

Tóthné Papp Judit

Városi kölyök atlétika verseny II.kcs.

2.

Dudás Levente

Nagy Nóra

Élő Laura

Miheller Vivien

Bió Gergő

Fütty Barnabás

Vecsei Délia

Bozsó Máté

Tóthné Papp Judit

Asztalitenisz

2.

Brattengeier Viktória

egyesület

Mezei futóverseny III.kcs.

csapatban 2.

Bognár-Benedek Sára

Tekler Tünde

Knapp Virág

Ujhelyi Anikó

Salamon Lászlóné

 

Bolyai városi matematika verseny

 

csapat 1.

Farkas Roland

Kerényi András

Ungvári Dalma

Tóth Katalin

csapat 2.

Élő Sarolta

Dohány Zsófia

Visegrády Regő

Baloghné Márkus Anita

1.

Visegrády Regő

Baloghné Márkus Anita

2.

Luksa Laura

Tóth Katalin

3.

Farkas Roland

Tóth Katalin

Asztalitenisz

3.

Losonczi Anna

egyesület

Atlétika

 

 

 

100m

súlylökés

1.

4.

Babos Ármin

Szabó Enikő

atlétika egyéni összetett

atlétika 600m

1.

1.

Szabó Szebasztián

Szabó Enikő

egyéni összetett

1.

Babos Alicia

Nagyné Valkai Éva

kislabdahajítás

atlétika egyéni összetett

1.

2.

Pintér Boglárka

Salamon Lászlóné

távolugrás

1.

Dallos Alexandra

Salamon Lászlóné

kislabdahajítás

2.

Farkas Ferenc

Szabó Enikő

súlylökés

2.

Dóczi Rebeka

Szabó Enikő

100m

2.

Ambrus Roland

Salamon Lászlóné

távolugrás

2.

Bíró Barna

Szabó Enikő

atlétika fiú III. kcs. csapat

2.

Kiss Imre

Szabó Szebasztián

Szűr Bence

Soós Márk

Bogár Bence

Prikler Márk

Szabó Enikő

atlétika lány III. kcs. csapat

2.

Pintér Boglárka

Dallos Alexandra

Kanka Beatrix

Magyar Karolin

Buga Rebeka

Molnár Evelin

Salamon Lászlóné

 

váltófutás III.kcs. fiú

2.

Szabó Szebasztián

Prikler Márk

Szűr Bence

Bogár Bence

Salamon Lászlóné

Szabó Enikő

váltófutás IV. kcs. fiú

2.

Babos Ármin

Ambrus Roland

Szalay Ákos

Farkas Ferenc

Salamon Lászlóné

Szabó Enikő

Kerékpáros ifjúsági kupa

2.

Sazalay Kamilla

Szabó Enikő

Kerékpáros ifjúsági kupa

2.

Mezzey Bálint

Szabó Enikő

egyéni összetett

3.

Vecsei Délia

Tóthné Papp Judit

atlétika 600m

3.

Priker Márk

Salamon Lászlóné

 

kislabdahajítás

3.

Szalai Kamilla

Szabó Enikő

atlétika fiú IV. kcs. csapat

3.

Szalay Ákos

Dallos Márk

Ambrus Roland

Farkas Ferenc

Varga Ádám

Bíró Barna

Salamon Lászlóné

Szabó Enikő

atlétika váltófutás IV. kcs. lány

3.

Pintér Boglárka

Dallos Alexandra

Kanka Beatrix

Magyar Karolin

Salamon Lászlóné

Szabó Enikő

Mezei futóverseny III. kcs.

csapatban 3.

Simon Balázs

Prikler Márk

Mihályi Gergő

Szabó Szebasztián

Sazbó Enikő

Salamon Lászlóné

Nagyné Valkai Éva

Mezei futóverseny IV. kcs.

csapatban 3.

Molnár Evelin

Kiss Veronika

Dallos Alexandra

Pintér Boglárka

Salamon Lászlóné

 

Kerékpáros ifjúsági kupa

3.

Závori Tamás

Szabó Enikő

Városi szavalóverseny

2.

Buga Léna

Mayerné Mervó Annabella

Városi szavalóverseny

3.

Zsérci Réka

Pénzesné Veres Ildikó

Városi szavalóverseny

3.

Tóth Gréta

Novák Attiláné

Pindúr-Pandúr ki mit tud

2.

Buga Léna

Dohovics Laura

Kiser Zalán

Noszov-Kovács Kende

Noszov-Kovács Koppány

Ozsváth Bendegúz

Kovács Bianka

Szabó Krisztián

Egyed Nikoletta

Jubileumi kerékpáros verseny

3.

Gangl Bence

egyesület